Blog > Komentarze do wpisu

Tytułem wstępu - czyli kim jesteśmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Od 2005 r. zajmujemy się popularyzowaniem informacji o polskich i europejskich firmach, obiektach wypoczynkowych, przedsiębiorstwach związanych z rolnictwem i przemysłem w Internecie Europy Wschodniej, Środkowej i Zachodniej. Naszym głównym kierunkiem działania są kraje byłego ZSRR. Ten kierunek działania wybraliśmy z kilku powodów.

Przede wszystkim zadecydowały o tym potrzeby naszych Klientów. Większość z nich prowadzi swobodnie kampanie promocyjne i informacyjne o sobie na Zachodzie. Znajomość języków: angielskiego czy niemieckiego jest powszechna. Nie ma więc żadnych problemów, aby porozmawiać, zadzwonić, napisać do potencjalnego odbiorcy wytwarzanego dobra. Teoretycznie nie ma też problemu z językiem rosyjskim w mowie, ale... i tu zaczynają się schody... jak by tu napisać coś cyrylicą? Przecież nie mam odpowiedniej klawiatury... te literki są takie dziwne... gdzie tam czegoś szukać na ich Internecie... a oni mają w ogóle Internet? Czyli bariery oraz stereotypy, które skutecznie blokują dostęp do tej części Europy.

Poza tym, w naszym zespole pracują wspólnie Polacy, Ukraińcy i Rosjanie, którzy znają i rozumieją doskonale specyfikę regionów wschodnioeuropejskich. Kto lepiej wykona projekt mini-strony www na rynki Wschodnie jak nie webmaster Ukrainiec? Kto lepiej przetłumaczy skomplikowany tekst techniczny po rosyjsku jak nie Rosjanin? A najważniejsze... kto lepiej wypozycjonuje witrynę po rosyjsku jak nie pozycjoner rosyjski? Kto w ogóle wie jak się to robi na tamtym podwórku? My Polacy raczej nie... sprawdzałem sam i nie znalazłem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rynku Wschodniego (a jest to ogromny i chłonny rynek) - biznesmenów, producentów, kupców i importerów z Rosji, Ukrainy, Białorusi i innych krajów WNP oraz Łotwy, Litwy, Estonii, uruchomiliśmy w cyrylicznym Internecie w Rosji portale informacyjne, w których prezentujemy polskie firmy, gospodarstwa, biura, obiekty turystyczne. W ten sposób docieramy z informacją do potencjalnych partnerów, klientów.

Tyle o nas. Więcej informacji na naszej witrynie. A na koniec kilka słów o tym, o znajdziesz Internauto na tym blogu. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Podpowiemy w ogóle jak dostosować Twoją witrynę do reguł obecnie panujących w Internecie. Pokażemy jak się to robi na Wschodzie. Jakimi zasadami rządzi się tamtejszy e-świat. Opowiemy również o ludziach z krajów ZSRR, o tym jak funkcjonuje tam biznes i jakie mają oczekiwania wobec nas Polaków i naszych produktów.

środa, 11 stycznia 2012, aktru
Tagi: Aktru

Polecane wpisy